GargasSportGrass.pl
Ożywiamy przestrzeń
Kreujemy rzeczywistość

O nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Niezależnie od warunków miejsca i okoliczności staramy się kształtować otoczenie w harmonijny sposób, łącząc ludzi z naturą, domy z krajobrazem i rośliny z ziemią. Nie jest to łatwe ale udany projekt daje wiele satysfakcji. 

PROJEKTUJEMY
PROJEKTUJEMY
Zdobyte doświadczenie pozwala nam projektować przydomowe aranżacje. Wiele naszych zleceń polega na racjonalizacji dojrzałych ogrodów lub modyfikacji istniejących nasadzeń. Zasadniczo realizujemy gotowe projekty, czasami wymagają one jednak głębokich zmian.
ZAOPATRUJEMY
ZAOPATRUJEMY
Dzięki szerokim kontaktom handlowym prowadzimy sprzedaż roślin produkowanych na terenie całego kraju i z wielu szkółek europejskich. W naszej ofercie znajdują się zarówno rośliny rabatowe jak i  drzewa do nasadzeń parkowych.

REALIZUJEMY
REALIZUJEMY
Realizujemy gotowe projekty terenów zielonych. Dokonujemy zmian w istniejących ogrodach.  Prowadzimy bieżące utrzymanie terenów zielonych o charakterze prywatnym i komunalnym. Wiele z naszych prac to konserwacja drzewostanu.

Referencje

WYRÓŻNILI NAS

Od kilku lat współpracujemy z lokalnymi gminami i podmiotami gospodarczymi. Oto kilka przykładów uznania wobec naszych działań.