GargasSportGrass.pl

Choinki cięte

Drzewa i krzewy iglaste

Choinki cięte Kraków | Wieliczka

Choinka to jeden z najważniejszych symboli świąt Bożego Narodzenia. Pachnąca, bogata w ozdoby stwarza niepowtarzalny klimat.

Oferujemy choinki cięte o świeżym oraz intensywnym zapachu. Każde drzewko charakteryzuje się regularnym kształtem, gęsto rozmieszczonymi gałęziami oraz błyszczącymi igłami.

Choinka cięta dłużej pozostanie świeża, a igły utrzymywać się będą na drzewku, jeżeli temperatura w pomieszczeniu utrzymywać się będzie na poziomie około 20°C.

Warto zdecydować się na stojak wypełniony wodą, a następnie regularnie podlewać choinkę. Dobrym pomysłem jest również pojemnik z wilgotnym piaskiem. Przed zakupem drzewka należy dokładnie zmierzyć miejsce, w którym będzie się ono znajdować. Kształt oraz rozpiętość gałęzi może różnić się nieco pomiędzy poszczególnymi rodzajami lub egzemplarzami choinek. 

Choinki cięte Wieliczka

– bez problemu dopasujemy odpowiednie drzewko do każdej przestrzeni.

Wybór odpowiednich ozdób na drzewko odgrywa istotną rolę – zbyt ciężkie ornamenty mogą obciążyć gałązki, powyginać je lub złamać. Ważny jest również dobór lampek, zbyt nagrzewające się powodować mogą szybsze opadanie igieł.

Drzewa i krzewy iglaste

Zobacz