GargasSportGrass.pl

Choinki doniczkowe Kraków

Drzewa i krzewy iglaste

– świeże i pachnące drzewka

Choinki doniczkowe zyskują coraz większą popularność. Wiele osób rezygnuje z ciętych drzewek, nie chcąc przyczyniać się do niszczenia naturalnie rosnących roślin. Choinka w doniczce jest idealną alternatywą, bowiem po świętach posadzić ją możemy w ogrodzie lub na działce.

Oferujemy choinki w doniczce o intensywnym zapachu oraz błyszczących igłach. Zdrowe gałęzie o regularnym kształcie pięknie prezentować się będą w towarzystwie różnokolorowych ozdób. Unosząca się w powietrzu woń świeżego drzewka tworzy niepowtarzalną, świąteczną atmosferę.

Zakup choinki doniczkowej powinien odbyć się około 1-2 tygodnie przed Wigilią, tak aby drzewko stopniowo przyzwyczaiło się do wyższej temperatury. Na kilka dni warto umieścić choinkę w pomieszczeniu o niższej temperaturze – np. garażu. Poziom temperatury we wnętrzu docelowym powinien wynosić około 20°C. Pamiętajmy o regularnym podlewaniu drzewka, gdyż wysuszona ziemia szybko przyczyni się do uschnięcia choinki.

Choinki doniczkowe Wieliczka – oferujemy bogatą ofertę choinek w doniczce oraz służymy pomocą w wyborze idealnego drzewka do każdego wnętrza.

Drzewa i krzewy iglaste

Zobacz