GargasSportGrass.pl

Szkółka roślin Kraków | Wieliczka

Stwórz swój wymarzony ogród 


Szkółka roślin na terenie Krakowa, to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki naszej bogatej ofercie, z łatwością zaaranżujesz ogród w każdym stylu – romantycznym, rustykalnym lub nowoczesnym. Ogromna liczba dostępnych gatunków zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta i pozwoli stworzyć ogród marzeń. Rośliny pochodzące z naszej szkółki roślin w Wieliczce, idealnie sprawdzą się w małych, domowych ogródkach, jak i również w okazałych, przestrzennych ogrodach. Bogaty wachlarz dostępnych gatunków pozwoli na stworzenie wspaniałego ogrodu, zarówno bardziej doświadczonemu ogrodnikowi, jak i również osobie początkującej.

  • Drzewa liściaste wspaniale sprawdzą się na obrzeżach dużych ogrodów, tworząc zaciszne zagajniki, które latem dadzą dodatkowy cień i spokój.
  • Wybierając drzewa iglaste, udekorujemy nasz ogród zarówno latem, jak i jesienią. Ogromna paleta dostępnych barw iglaków, idealnie wkomponuje się w zieleń naszego ogrodu.
  • Nasza szkółka roślin oferuje wiele rodzajów krzewów, zarówno liściastych, jak i iglastych. Ich dekoracyjność wynika nie tylko z pięknych liści o różnym kształcie oraz barwie, ale również cieszą one oko ze względu na wielobarwne kwiaty. 
  • Kwiaty rabatowe oraz byliny najlepiej sprawdzą się podczas aranżacji ogrodów skalnych oraz mniejszych rabat ogrodowych. Barwne kwiaty przyozdobią wiosną oraz latem balkony, tarasy oraz werandy.
Stworzenie pięknego ogrodu nie jest łatwym zadaniem. Jednak odpowiedni dobór roślinności sprawi, iż ogród może być ozdobą przez cały rok. Różny czas kwitnienia roślin na wiosnę, piękne, rozwinięte, wielobarwne kwiaty latem, różnokolorowe liście jesienią oraz intensywna zieleń iglaków zimą sprawi, iż twój ogród stanie się całorocznym dziełem sztuki.

To tylko kilka kategorii roślin dostępnych w naszej szkółce na terenie Wieliczki. Posiadamy ich znacznie więcej, dzięki czemu możliwości aranżacji ogrodu jest wiele. Znajdziesz u nas nie tylko popularną w polskich ogrodach roślinność, lecz również niespotykane rośliny egzotyczne, które nadadzą twojemu ogrodowi oryginalności. Nie jesteś pewien jaką roślinę wybrać do swojego ogrodu? Odwiedź nas, a pomożemy ci dokonać wyboru spośród setek dostępnych gatunków.