GargasSportGrass.pl
Gargas Contact

Aktualności

Bądź na bieżąco
z ostatnimi wydarzeniami

Kiermasz świąteczny!
18-12-2013
Nawet Najmłodsi świetnie się u nas bawią Co prawda nie ma śniegu, żeby jeździć na sankach, ale można pomysłowo wykorzystać wózek na przejażdżkę z dziećmi i choinką od Gargas rośliny w rolach głównych. Święta coraz bliżej, a my czekamy w pełnej gotowości na naszych Klientów!
Czytaj więcej
7. edycja konferencji SAK Współczesna architektura krajobrazu - trendy, technologie i praktyka. "MISTRZOWSKIE OGRODY"
23-11-2013
Nasi pracownicy uczestniczyli 22.11.2013 r. w Warszawie w konferencji Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu dotyczącej wystawy Chelsea Flower Show organizowanej od 1804 r. przez Royal Horticultural Society (Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze). To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży ogrodniczej - tam wyznaczane są trendy i standardy, prezentowane są najnowsze osiągnięcia branżowe. Marzeniem każdego architekta krajobrazu i ogrodnika jest wygrana na tej wystawie. Dzięki inspirującym wystąpieniom utytułowanych projektantów i wykonawców założeń ogrodowych, a przede wszystkim złotych medalistów Chelsea Flower Show (m.in. Kate Gould, Robert Myers, Chris Beardshaw) poszerzyliśmy nasze horyzonty i podążamy za najnowszymi trendami sztuki ogrodowej.
Czytaj więcej
Drzewa i krzewy iglaste
19-10-2013
Powoli zbliża się pora, gdy to rośliny zimozielone są prawdziwą ozdobą ogrodu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzew i krzewów iglastych - od świerków, jodeł, sosen, modrzewi, po cyprysiki, jałowce, żywotniki i wiele innych. Różnią się wielkością i kształtem pokroju, kolorem igieł, owocami. Serdecznie zapraszamy, jest z czego wybierać!
Czytaj więcej
Czas na trawniki!
09-09-2013
Optymalny termin na założenie trawnika i siew mieszanki traw to czas od połowy kwietnia do czerwca i od połowy sierpnia do października (dobre warunki dla kiełkowania nasion, odpowiednia wilgotność i temperatura). Warto już jesienią pomyśleć o zielonym dywanie, który zachwyca soczystą barwą. Tak jak ten na fotografii, będący przykładem naszej realizacji. 
Czytaj więcej
Ogród na skarpie
07-08-2013
Trudny teren to dla ogrodnika prawdziwe wyzwanie. Właściwe zagospodarowanie ciekawie ukształtowanego terenu skutkuje wydobyciem jego unikalnych walorów estetycznych i stworzeniem oryginalnej przestrzeni. Zdjęcie przedstawia jeden z etapów naszej pracy przy zagospodarowaniu skarpy usytuowanej w bezpośrednim otoczeniu domu.
Czytaj więcej
Oczko wodne
14-07-2013
Receptą na upalne lipcowe dni jest odpoczynek w ogrodzie w pobliżu wody. Cichy szum wodnego strumienia koi nerwy, uspokaja i relaksuje. Warto rozważyć lokalizację elementu wodnego w swoim ogrodzie. Oto nasza przykładowa realizacja.
Czytaj więcej
Formowanie drzew i krzewów
02-06-2013
Systematyczna praca przy formowaniu drzew i krzewów daje efekty w długim czasie. Pielęgnacja roślin uczy cierpliwości i dokładności. Nasi pracownicy przy pomocy nożyc potrafią wydobyć prawdziwe piękno rośliny. Formowane zielone chmurki cieszą oko przez cały rok, również pod pierzyną śniegu.
Czytaj więcej
Szkółka ul.Reformacka oś Mardimex
08-05-2013
W naszej szkółce zaczyna tętnić życie. Pojawiły się pierwsze kolorowe pączki kwiatów Azali jak i również Magnoli.
Czytaj więcej
Kościół Św. Klemensa - Wieliczka
20-04-2013
Na placu Św. Krzyża wykonaliśmy rabatę z begoni. Będzie kwitła do samej jesieni.
Czytaj więcej
Avant - świder
12-04-2013
Po co kopać dołki..? Można je wywiercić..! Szczególnie kiedy w grę wchodzi 300 otworów.
Czytaj więcej
Artykuł
23-03-2013
W prasie pojawiła się wzmianka o naszej firmie. Powstał krótki artykuł na temat zakładania żywopłotów.
Czytaj więcej
Gala boksu. Złota rękawica.
05-03-2013
W ramach Olimpiady młodzieży w Wieliczce na terenie Solnego Miasta odbył się turniej bokserski. Nasza firma zadbała o dekoracje głównej sali. Ustawiliśmy w formie dekoracyjnych rabat  ok 1000 sadzonek krzewów i drzew.  
Czytaj więcej