GargasSportGrass.pl
Gargas Contact

Aktualności

Bądź na bieżąco
z ostatnimi wydarzeniami

WAK8: Drzewa w przestrzeni miasta
22-03-2014
Również i tym razem odwiedziliśmy Warszawę przy okazji kolejnej konferencji z cyklu "Współczesna architektura krajobrazu - trendy, technologie i praktyka". Posłuchaliśmy niezwykle ciekawych wystąpień ekspertów z Polski i Niemiec dotyczących m.in. najważniejszych kwestii związanych z doborem drzew do miast, sadzeniem i właściwą pielęgnacją. Zainspirowaliśmy się również projektami niemieckich architektów krajobrazu -  Heinera Luz, Henrike Wehberg-Krafft, Stephana Lenzen.
Czytaj więcej
Wiosenne otwarcie!
21-03-2014
Wracamy do akcji z pierwszymi oznakami wiosny. Bardzo serdecznie zapraszamy do naszej szkółki i oferujemy szeroki asortyment kwiatów, krzewów i drzew. Służymy fachową poradą i uśmiechem każdego dnia. Czekamy w pełnej gotowości na Państwa przybycie!
Czytaj więcej
Owocna wizyta w Holandii
14-02-2014
Z przyjemnością informujemy o owocnej wizycie w Holandii. Pozyskaliśmy tam bardzo interesujący materiał ogrodniczy, który można już oglądać w naszej szkółce. Szczególnie polecamy przepiękne bonsai, wybraliśmy najpiękniejsze okazy, które są charakterystyczne dla ogrodów japońskich. Zapraszamy na zakupy, takie drzewko bezapelacyjnie jest prawdziwą ozdobą i wizytówką ogrodu!
Czytaj więcej
Będziemy na Royal Horticultural Society Chelsea Flower Show!
02-02-2014
Nasz wysłannik pojedzie do Londynu na RHS Chelsea Flower Show! Szczegóły o wydarzeniu na stronie: http://www.rhs.org.uk/Shows-Events/RHS-Chelsea-Flower-Show/2014 To najważniejsza wystawa ogrodnicza na świecie. Tam kształtują się najnowsze trendy ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Relacja fotograficzna już w maju! Zdjęcie obok pochodzi ze strony: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1383929_543063455772837_1743469097_n.jpg
Czytaj więcej
Pamiętajmy o zwierzętach!
06-01-2014
Styczeń to trudny miesiąc, szczególnie dla zwierząt. Warto przewidzieć w ogrodzie miejsce na karmnik dla ptaków czy rośliny z jadalnymi owocami, które w zimie zaspokoją ich głód. W zamian - piękny śpiew skrzydlatych i możliwość podglądania przyrody z własnego okna!
Czytaj więcej